Novinky za rok 2015

Významné události v roce 2015

Významné události v roce 2015 V roce 2015 oslavila KPMG Česká republika 25 let na českém trhu. V rámci tohoto výročí se uskutečnilo několik významných akcí.

Oslava se zaměstnanci

Den oslavy čtvrtstoletí KPMG v České republice proběhl za jarního slunečného počasí ve Žlutých lázních. Zaměstnanci se zapojili do sportovních turnajů, vyzkoušeli si jízdu na elektrickém býkovi, fotili se ve Smileboxu a na šlapadlech, užili si koncert Monkey Business a nechyběl ani raut či grilování.

Oslava 25 let KPMG na Českém trhu

V září jsme společně s našimi klienty oslavili na Žofíně 25 let KPMG na českém trhu. Slavnostním večerem provázel Marek Eben se svou talkshow se zajímavými hosty.

Vydali jsme knihu rozhovorů

Vydali jsme knihu rozhovorů K výročí jsme publikovali knihu „25 let svobodného podnikání“, ve které naleznete 28 rozhovorů s osobnostmi českého byznysu. Dozvíte se o tom, co stálo za jejich podnikatelskými úspěchy posledních 25 let. Přečíst a stáhnout si ji můžete na www.28pribehu.cz.

KPMG speciál magazínu Forbes

KPMG speciál magazínu Forbes Koncem listopadu spustil časopis Forbes webový speciál, který navazuje na knihu 28 příběhů. Prostřednictvím Proustova dotazníku představuje názory 25 osobností, mezi nimi je také 10 z naší publikace včetně Honzy Žůrka. Každá stránka speciálu obsahuje navíc tip KPMG, který čtenáře přivádí k našim materiálům online. Více se dozvíte na odkaze www.forbes.cz/osobnosti.

Nahoru